Doğa Kent Evlerİ

topomorf

Doğa ile kentin  birleştiği yer

Çekmeköy'ün en değerli yerinde bulunan Doğa-Kent Evleri, ormanın ve Çekmeköy Doğa Parkının hemen yanında yer almakta ve çekmeköy'ün en prestijli villa siteleri ile komşudur. (sur Yapı Greenium villaları, Ağaoğlu MyCountry villaları, Carpediem villaları, Nurol villaları ve Well-Q villaları.)

Hep düşlediğiniz, hep istediğiniz, doğayla içiçe ama şehrin yanıbaşında, tertemiz bir hava, orman manzarasına sahip en üst seviyede güvenlikle donatılmış, yeni dostluklar kurabileceğiniz, kalitesi yüksek bir yaşam. Bu düşlerinizi gerçeğe dönüştürecek butik bir site. Doğa-Kent Evleri doğa ile içiçe, şehrin yanıbaşında

Kentin içinde ama karmaşasından uzakta, Doğa-Kent Evleri'nde yaşamak yeni yaşamınıza mutluluk, keyif ve doğallık katacaktır.

topomorf
Doğanın içinde ama kentin tüm olanaklarına sahip  yaşayacaksınız

Arabanızın kilometresine basın tam 3 km / 3 dakika sonra  Şile yolundan evinize ulaşacaksınız. Eviniz toplu ulaşıma sadece 3 dakika yürüme mesafesindedir.
Doğa-Kent Evleri´nde sakin, sessiz, güvenli ve keyifli yepyeni bir yaşama sahip olurken, şehrin stresiyle aranıza 3 dakika mesafe koymuş olacaksınız. Tamamı az katlı (zemin + 4 kat) iki bloktan ve 70 daireden  oluşan  tam güvenlikli,otopark sorununun çözüldüğü  kapalı otoparklı, trafik sorununun ve gürültünün olmadığı, doğayla baş başa olabileceğiniz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız alışveriş merkezlerine yakın (Migros, CarfourSa Express, vs.), ferah bir alanda nefes alarak, şehrin karmaşasından uzak ancak tüm imkanlarına yakın mutlu yaşayacaksınız.

topomorf
1600 Metrekare kapalı otopark

İstanbul`un en büyük sorunlarından biri olan park sorunu, Doğa-Kent Evleri`nde cözüme kavuşturulmuştur.
Arsanın tamamı kapalı otopark olarak kullanılmıştır.  Artık Doğa-Kent Evleri`nde akşamları sokak sokak park yeri aramıyacaksınız. Arabam sokakta cizilir derdiniz de kalmıyacaktır.
Dairelerden otoparka direk asansörle iniş sağlanmıştır.

topomorf
Yeni evinizde artık
% 100 güvendesiniz

Doğa-Kent Evleri´nde  ailenizin güvenliği için tüm detaylar düşünüldü. Siteyi çepeçevre  saran güvenlik duvarları, 24 saat kesintisiz hizmet verecek güvenlik görevlileri, 24 saat kameralı güvenlik sistemi, görüntülü diyafon sistemi, site giriş-çıkışının kontrollü bir şekilde yapılabilmesi için tek noktadan giriş-çıkışın sağlanmış olması, ziyaretci kabulünün onayınızla yapılacak olması, sizin ve sevdiklerinizin % 100 güvende olmasını sağlayacak önemli ayrıntılardır.  Doğa-Kent Evleri´nde  kendinizi güvende hissedeceksiniz.
Doğa-Kent Evleri´nde yapı güvenliği için tüm detaylar düşünüldü. Zemin etüd raporu,  radye jeneral temel sistemi gibi günümüz çağdaş inşaat teknelojileri kullanılarak binaların depreme karşı  güvenliği en üst düzeye cikarılmıştır. Montalama sistemi ile de ısı ve ses izolasyonu sağlanmıştır.

topomorf
Doğa-Kent Evleri´nde teras keyfi başkadır

4+1 ve 3+1 çatı dubleksi dairelerde terastan Çekmeköy orman panoramasını izleyip,  Çekmeköy ormanlarının esintisini en çok siz hissedeceksiniz.

Doğa-Kent Evleri´nde bahçe keyfi

Bahçe keyfini çıkartmak isteyenler için, kendi kullanımına ait bahçesi olan 1+1, 2+1 daire seçenekleri sunulmaktadır. Bahçenizde sabah kahvaltınızı çiçeklerinizi koklayarak yapabilirsiniz.